Virtuālais nekustamo īpašumu vērtēšanas birojs

Nekustamo īpašumu, uzņēmumu un aktīvu vērtēšana

SIA VCG ekspertu grupa sertificētie vērtētāji piedāvā nekustamo īpašumu vērtēšanu, uzņēmumu un citu aktīvu vērtēšanu. Mūsu vairāk nekā 20 gadus lielā pieredze nodrošina labāko iespējamo rezultātu.
Papildus visdažādāko nekustamo īpašumu un uzņēmumu vērtēšanai piedāvājam arī kustamās mantas vērtēšanu.

Kustamā manta ietver materiālos objektus, kas nav saistīti ar nekustamo lietu un tos raksturo pārvietošanās iespēja. Tie ir aktīvi, kas paredzēti uzņēmuma ilgtermiņa darbībai. Kustamās mantas definīcija dota arī Latvijas Republikas Civillikuma trešajā daļā, lietu tiesībās:
842. pants – „Ķermeniskas lietas ir vainu kustamas vai nekustamas, raugoties pēc tam, vai tās var vai nevar pārvietot, ārēji nebojājot, no vienas vietas uz otru.”
843. pants – „Likums tāpat kā privāta griba, var nekustamām lietām piemērojamas tiesības attiecināt uz tādām lietām, kas pēc savām īpašībām ir kustamas un otrādi.”

Piedāvājam:

Kādiem mērķiem nepieciešams novērtējums?

Iemesli izvēlēties mūsu vērtēšanas pakalpojumus:

MŪSU SADARBĪBAS PARTNERI ĪPAŠUMU VĒRTĒŠANĀ (alfabēta secībā):

Ja Jums nepieciešama nekustamā īpašuma vērtēšana vai citi vērtēšanas pakalpojumi, lūdzu, sazinieties ar mums vai aizpildiet pasūtījuma formu tiešsaistē un mēs ar prieku Jums palīdzēsim. Jums vienmēr tiks piedāvāta konkurētspējīga nekustamā īpašuma vērtēšana cena un augstas kvalitātes pakalpojumi.